XCOM 2 má první sexy mod – jen to není to, co byste asi čekali

Autor: Alžběta Trojanová

Žádná nahatá prsa, žádné penisy… Tentokrát vás čekají sexy pohyby od hadích Viperek. Ugh.

XCOM 2 má první sexy mod – jen to není to, co byste asi čekali

Dobře. Tak na začátek si položíme otázku. Proč mají mimozemské jednotky Viper z XCOM 2 prsa? Jenom pro upřesnění – biologická funkce prsou je poměrně jasná, a to krmit mláďata mlékem. Prsa, potažmo bradavky jsou tak výlučně záležitostí savců. Proč teda sakra mají Viperky prsa?

Sexy snake

I když jsme původně chtěli řešit něco jiného, docela nás tahle otázka zaujala. V současnosti neexistují plazi, kteří by svoje mláďata kojili. ALE! Podívali jsme se do historie a zjistili, že v roce 2013 přišli vědci se zajímavou hypotézou. Dinosauři mohli být schopni kojit svá mláďata! Jak to?

Sexy snake

Připomeneme poslední studie, které jasně naznačují, že dinosauři měli blízko k ptákům. A protože někteří ptáci opravdu produkují cosi jako mléko pomocí své mléčné žlázy v krku, tahle šíleně znějící teorie o kojících dinosaurech není úplně mimo.

Sexy snake

Bohužel problém je, že ptáci mají svojí mléčnou žlázu ukrytou v krku. Takže ani v tomhle případě by se nejednalo o dvě plně vyvinuté pevné čtyřky, jaké mají dámy z XCOM 2.

Sexy snake

Výsledek je tak jasný. Viperky mají prsa, aby to bylo sexy! A přesně toho se chytil i moder RekinXXXL, který vytvořil zcela novou sadu pohybů pro tyhle notorické nepřátele. Mrkněte na video, protože slovy se tohle popisuje opravdu těžko.