PewDiePie v americké talk show vypráví, co je vlastně let's play

Autor: Alžběta Trojanová

PewDiePie je celebrita, i když si to mnohé televize nechtějí přiznat. Konečně se ale začíná měnit situace - Pewds totiž navštívil show Stephena Colberta jako vážený host.

PewDiePie v americké talk show vypráví, co je vlastně let's play

PewDiePie  je momentálně v Americe, kde natáčí tajemný pořad. Zatím ještě není úplně jasné, co z toho bude, rozhodně to bude ale pořádná zábava. Nakonec v jeho posledním videoblogu jsme mohli vidět jeho dvojníka - zatímco byli oba oblečení v dámských šatech…? Kam tohle povede!

 

Každopádně i přes svůj neobyčejně nabitý program si Pewds udělal čas na rozhovor se Stephenem Colbertem. Společně tak probrali, proč se vlastně lidé koukají na let's play ( - protože to je stejné, jako když se koukáte na kamaráda, co hraje hry), nebo proč PewDiePie říká svojí přezdívku tak úchylným způsobem (- prostě je to lepší pocit!). Celou verzi videa můžete najít na Youtube - pozor, jen v dost pochybné kvalitě.

 

Celkově byl rozhovor mnohem víc v klidu a bylo znát, že Stephen bere Pewdse jako jakéhokoliv jiného hosta a nesnaží se ho za každou cenu znemožnit. Je to příjemný rozdíl, oproti jiným přístupům v komerční televizi. Nakonec ostatně brát si dneska na paškál youtube celebrity je prostě laciný způsob, jak získat pozornost (o tom, jak se dnešní média naváží do PewDiePie se dočtete tady).

pewdiepie-game-screen

A když už jsme vytáhli PewDiePie, stojí za to zmínit, že momentálně můžete stáhnout jeho hru na mobily jménem PewDiePie: Legend of the Brofist. Hodnocení jsou tak někde na půl cesty. Zatímco někteří nešetří chválou, jiní poukazují na to, že vtipů je ve hře tolik, až to skoro není vtipné. Skvělá příležitost tak zjistit, jak se to má doopravdy!