Zábavní park ve stylu Avatara - vypravte se do krásné Pandory!

Autor: Zuzana Cinková

Disney již vlastní mnoho frančíz. Star Wars, Marvel ale třeba i Avatar od Jamese Camerona. Nyní můžete navštívit Pandoru v Orlandu v Disney World.

Zábavní park ve stylu Avatara - vypravte se do krásné Pandory!

Pamatujete si vůbec ještě na film Avatar? Ve své době to byl velmi úspěšný snímek, o kterém již dnes nikdo nemluví. Ale všichni jej znají. Druhý díl byl odsunován po několik let a aktuální datum vydání sequelu je 2020.

Nádherný pohádkový a neonový život na Pandoře fascinoval mnoho lidí a nyní se na něj můžete podívat osobně. Když bylo oznámeno vydání dalšího dílu Avatara na rok 2017, tak Disney oznámil, že buduje v Orlandu zábavní park na téma filmu, jenž se otevírá tento měsíc. Lidé, jenž měli možnost jej vidět říkají, že je to krása a pokud to člověk nezažije, tak neví o co přichází. Dokonce i zaměstnanci hrají, že jsou součástí planety Pandora, provedou vás a detailně vysvětlí, co zrovna vidíte. Naleznete tam řeku, jenž můžete sjet krásnou přírodou, jenž jste měli možnost vidět ve filmu. Dostanete se i do výzkumné stanice a tam si můžete za docela dost peněz ($74.99) oskenovat vlastní obličej a stát se jedním z rasy Na’vi na obrázku, jenž si odnesete domů. V noci se celý park promění v bioluminiscentní nádheru. Všechno svítí a přináší to krásný zážitek, nemálo podobný filmu. Pokud někdy zamíříte do Orlanda, tak se tam určitě stavte, prý to stojí za to.

avatar park

avatar park

avatar park

avatar park