Vyrobte si vlastní masku na obličej z filmu Mad Max!

Autor: Zuzana Cinková

Cosplay k filmu Mad Max je vcelku jednoduchý a zvládnete jej i sami, minimálně aspoň jeho část. Co se třeba na chvíli stát hlavní postavou ze zmíněného filmu? Našli jsme vám jednoduchý návod na výrobu masky, kterou Maxovi na obličej připevnili nepřátelé, když jej přivázali na přední část auta.

Vyrobte si vlastní masku na obličej z filmu Mad Max!

Chtěli jste začít s cosplay, ale zatím jste neměli na jeho výrobu odvahu? Co třeba začít něčím jednoduchým? Kostým hlavní postavy filmu Mad Max je celkem snadný a přitom moc pěkný. Budete k tomu potřebovat termoplast nebo izolační pěnu, tzv. eva foam, papír, tužku, pravítko, chemoprenové lepidlo a stříbrný lak.

První si předkreslíte návrh samotné "vidličky na papír", který pak v půlce přehnete a výsledek vystřihnete tak, aby byly obě strany stejné. Pak masku překreslíte na izolační pěnu, vystřihnete, slepíte k sobě, vytvarujete na obličej a přelakujete stříbrným lakem. Pak již jen doladíte detaily a maska je hotova. Není to nic těžkého a návod je určen nejen pro začínající cosplayery.

Pokud jste chtěli něco podobného zkusit, tak se určitě na to vrhněte, protože u cosplay platí to, že je nejtěžší začít, pak už to jde jako po másle až ke zdárnému konci. A děkujeme kanálu AWE me za tak skvělé návody. Držíme palce!

Tagy: návod cosplay mad max

Zdroje:  YouTube