Všechno, co potřebujete vědět o Five Nights At Freddy's na jednom místě

Autor: Alžběta Trojanová

Five Nights At Freddy's je fenomén - nakonec videa vystrašených lidí dominují na celé Youtube a dokonce co do počtu porazily například i Dotu 2. Není proto na škodu se podívat, co je vlastně celá tahle série zač a připomenout si to nejdůležitější!

Všechno, co potřebujete vědět o Five Nights At Freddy's na jednom místě

Finální kapitola Five Nights At Freddy's vyšla v půlce léta a jak se zdá, fanoušci jsou víc než spokojení. Jestli vás tenhle fenomén minul, a nebo jste naopak fanoušci, co mají rádi každou zajímavost - přinášíme tak seznam videí, které vás pečlivě seznámí s celým světem. Na úvod bychom tak začali jednominutovým představením světa  Five Nights At Freddy's. V tom se dozvíte, co jsou vlastně zač restaurace Freddy Fazbear's Pizza a proč je máte hlídat.

 

Další video, které bychom doporučili, je ze série Did You Know Gaming? Na epizodě o Five Nights At Freddy's spolupracoval MatPat z Game Theory, což je na celkovém provedení vidět - na druhou stranu se tu dozvíte, jak probíhal vývoj hry, proč Scott Cawthon - autor hry - vybral zrovna takovéhle postavy, ale i jaký smysl má, že si můžete restauraci prohlížet pouze skrz kamery.

 

Další video je pak také ze série Did You Know Gaming? - tentokrát sice především k závěrečné kapitole, ale i tak se tu dozvíte spoustu zajímavostí. Například, že Cawthonovi se o postavách z Five Nights At Freddy's dokonce v noci zdají noční můry.

 

Nesmíme také zapomenout na minutové video, které vám osvětlí příběh závěrečného Five Nights At Freddy's 4 - kdybyste náhodou chtěli naskočit na vlak hypu až takhle u konce!

 

A pro všechny milovníky série, kteří mají hru odheranou, nabízíme video, které ukazuje jaká tajemství a záhady hra nabízí. Vzhledem k tomu, že celkové prostředí vybízí k řadě spekulací, není od věci se tak podívat na teorie fanoušků.