Twitch přidává novou kategorii: Social Eating. Už nikdy nebudete muset jít sami.

Autor: Alžběta Trojanová

Došla tahle civilizace až příliš daleko? Jsme definitivně odsouzeni k záhubě? Těžko říct, ale skoro máme dobře našlápnuto.

Twitch přidává novou kategorii: Social Eating. Už nikdy nebudete muset jít sami.

Twitch oficiálně přidává do seznamu svých kategorií jeden z největších bizárů internetového světa – společné jídlo. Můžete se tak koukat na oblíbeného streamera, jak se cpe vším možným. V živém přenosu! Wow! Co přesně z toho budete mít za požitek těžko říct. Vzhledem k tomu, že je to ale čím dál tím více populární hlavně v Koreji a Japonsku, asi na tom něco bude.

twitch

A to není všechno z chystaných novinek. Twitch do toho pořádně prašil. Až si váš oblíbený streamer dá pauzu, aby si dal instantní nudlovou polévku, můžete ho při tom povzbuzovat. A nemyslíme teď jenom psaní: „Ty to dokážeš! Ještě další lžíci!“, ale můžete si koupit speciální animované ikonky, kterými budete povzbuzovat morálku streamera – a samozřejmě i jeho konto a hlavně konto Twitche.

twitch

Povzbuzování – nebo také cheering – funguje trochu jako tlačítko donate, ale vzhledem k tomu, že je přímo od Twitche, má s ním tahle společnost velké plány (jako třeba soukromé streamy, kam musíte zaplatit vstup v podobě cheeringových ikonek).

No, zdá se, že je na co se těšit. I když si teď nejsme jistí, jak moc sarkasticky to myslíme.