Tenhle svalnatec to myslí s cosplayem vážně! Nabušené tělo mu pomáhá ke slávě.

Autor: Radek Smola

Neuvěřitelné fotografie cosplaye bezkonkurenčně nabušeného Drefana se začaly šířit sociálními sítěmi. Ze dne na den se stal tento svalnatý týpek doslova fenoménem. Další barikáda předsudků padla!

Tenhle svalnatec to myslí s cosplayem vážně! Nabušené tělo mu pomáhá ke slávě.

Smutný příběh potkal Drefana, nyní úspěšného cosplayera, který ve svých 20 letech musel zanechat kompetitivních sportů kvůli svým zraněním. Naštěstí láska pro videohry nezná překážky a tak po krátkém přemlouvání svých přátel vyzkoušel dělat cosplay.

Svalovec

Drefan začal připravovat kostýmy, které by využily a vyjádřily jeho pravou podstatu. Rád pravidelně cvičí a to několikrát do týdne. Překvapující zjištění pro vás možná bude, že se už prý vůbec nevěnuje kulturistice (i když jeho tělo rozhodně tvrdí opak). Na jeho facebookové stránce to pak dokládá jeho metodami cvičení pro každého.

Svalovec

Co se musí Drefanovi nechat je jeho zápal pro věc. Nejsou to jen svaly, které excelují na výjimečných fotkách. Podívejte se na jeho profesionální pózy, výrazy a dokonce i samotné kostýmy předčí běžné cosplay standardy!

Svalovec

Podívejte se na celou jeho galerii. Vsadíme se, že budete rozhodně překvapeni, co všechno tenhle šikovný cosplayer dovede.

Pokud chcete vidět více Drefanových fotek, neváhejte sledovat jeho Facebook nebo Twitter, kam většinu svých fotek často a rád přidává.