Tak to je pořádný trapas! Web vydal dojmy z remasterované verze Uncharted 2 - mysleli si, že hráli Uncharted 4!

Autor: Alžběta Trojanová

Někdy se zkrátka chybička vloudí, tohle je ovšem solidní ostuda, ze které si dělají srandu dokonce i v Naughty Dogu. Au!

Tak to je pořádný trapas! Web vydal dojmy z remasterované verze Uncharted 2 - mysleli si, že hráli Uncharted 4!

Web vg247.com není žádný blogísek, co by si psala parta přátel - je to zaběhnutý zpravodajský portál ze světa her. Založil ho v roce 2008 Patrick Garratt, který dříve pracoval pro Eurogamer, IGN nebo GameIndustry. V roce 2009 dokonce CNET zařadil stránku jako třetí nejlepší blog o hrách. Zkrátka jak přesně se jim povedl takovýhle masakrózní fail, to je záhadou.

  Uncharted fail

V omluvné zprávě, kterou dnes vydali, se vyjádřili, že důvod byl relativně jednoduchý. Brenna Hillier, redaktorka, která se účastnila Tokyo Game Show, hrála během výstavy krátké demo, které bylo kompletně v japonštině. A to i včetně dabingu. Chudák děvče zjevně nehrálo předchozí díly, a tak nějak dospělo k závěru, že to tedy musí být Uncharted 4.

  Uncharted fail

Ve svém článku (který na webu už není, ale můžete si ho přečíst například tady) uvádí roztomilé věci, jako třeba nic moc grafiku, ale i skutečnost, že se pořád jedná o to samé. No, Brenně nezávidíme. Tohle je masivní průšvih a samozřejmě hráčská elita už v diskuzích vyšiluje.

Uncharted fail

Nepomáhá ani fakt, že si z VG247 udělali srandu i samotní tvůrci. Neil Druckmann na svém Twitteru zveřejnil screenshot stařičkého Pitfallu se slovy: "Nový screenshot z chystaného Uncharted 4, který ukazuje využití lana."

screenshot-twitter com 2015-10-15 00-49-17