Ta nejlepší vánoční přání od videoherních společností

Autor: Alžběta Trojanová

Tak co? Už jste zbaštili vánočního kapříka, nadělili dárky? A co se takhle rozněžnit nebo rozesmát u vánočních přáníček od herních společností!

Ta nejlepší vánoční přání od videoherních společností

Herní společnosti každý rok posílají vánoční přáníčka. Některá jsou veřejná, jiná si posílají firmy mezi sebou. Naštěstí se ale dají dohledat online. Tady je výběr těch nejlepších.

Activision

PF 2015

Activision se rozhodl letos zavzpomínat na staré dobré časy a připomněl přáníčkem jednu ze svých nejlépe prodávaných her – Pitfall!

Treyarch

PF 2015

Treyarch, který stojí za Black Ops III, oháknul obal hry do vánočního stylu. Místo zbraní dárečky. Nebyl by ten svět pak hezčí?

Naughty Dog

PF 2015

Tvůrci The Last of Us a Uncharted zvolili jako motiv roztomilé perníčky ve stylu obou her. Mmmm! Perníčkový clicker! Mňam!

Wargaming

PF 2015

World of Tanks se přiřítil s hromadou dárků. Tak takhle rozdává Ježíšek dárky v Bělorusku?

Ninja Theory

PF 2015

Ninja Theory se pomalu ale jistě připravuje na vydání Hellblade, které se chystá pro příští rok. Těšeníčko!

Media Molecule

PF 2015

I Media Molecule, tvůrci LittleBigPlanet, svým přáníčkem připomínají chystanou hru pro rok 2016. Tentokrát jde o ambiciózní projekt Dreams.

Klei

PF 2015

Studio Klei, které můžete znát díky Torchlight II nebo letos vydanému Invisible, Inc., se rozhodli místo toho připomenout jejich úspěšný titul Don’t Starve.

Daybreak

PF 2015

Studio Daybreak se pak rozhodlo svojí PFku vyzdobit ve stylu DC Universe a PlanetSide 2.

Blizzard

PF 2015

Blizz narval do svého přáníčka všechno: Overwatch, Hearthstone, Diablo, WoW, ale i StarCraft. Uriel s klapkami na uších pak jednoznačně vede!

CD Projekt RED

PF 2015

CD Projekt už se chystá na Cyberpunk 2077, což připomíná i svým roztomilým přáníčkem. Jak se zdá, Geralt umí pařit prostě s každým! (animovanou verzi přáníčka najdete zde)