Streamerka škrtila kočky v přímém přenosu, teď po ní jde PETA

Autor: Alžběta Trojanová

Na Twitchi občas narazíte na hodně podivná představení. Většinou jsou k smíchu, někdy z nich ale jde mráz po zádech.

Streamerka škrtila kočky v přímém přenosu, teď po ní jde PETA

Prsatá streamerka Nicole Slaw, která vystupuje pod přezdívkou KneeColeslaw  proti sobě poštavala snad celý internet. Během vánočního streamu se totiž opila, a pak se snažila zapojit domácí mazlíčky v rámci svojí show. Tohle dělá poměrně často – většinou pak předvádí, že její zvířátka tancují a podobně.

Nic to nemění na tom, že během streamu mohli diváci vidět, jak svoje dvě kočičky dost brutálním způsobem škrtila. V jednom případě se vymlouvala na skutečnost, že se jí kočka zasekla drápem do lokte a ona se pouze snažila vyprostit.

coleslaw

Druhou kočičku pak jednoduše držela pod krkem, aby jí zůstala na klíně. A to i přes protesty jejích přátel. Podobně se ohradili i při způsobu, jakým zvedala svojí kočku – a to za krk. Nicole se vymlouvala na to, že takhle nosí máma kočka svoje koťata, problém je, že dospělé zvíře váží víc a skutečně se nedoporučuje takto s ním běžně manipulovat.

coleslaw

Nicole si vysloužila ostrou kritiku. Její Twitch byl zbanován a na Twitteru dokonce vyhrožovala PETA, že celý případ prozkoumá. Upřímně nejsme si jisti, že jde vysloveně o úmyslné týrání zvířat – spíš by měl jen někdo Nicole vysvětlit, jak se k takovým tvorům, jako jsou kočky, chová. 

coleslaw

Na celé video se můžete podívat zde.