Sledujte, jak se Twitcher snaží hrát World of Warcraft pomocí Dance Padu!

Autor: Radek Smola

Lidi jsou zkrátka šilená stvoření. Jakmile je napadne sebevětší blbost, jdou do toho naplno. Alespoň Rudeism o tom ví své. Zasvětil své následující dny k živému hraní pomocí tanečních podložek. A kdy skončí? Jakmile pokoří level 100.

Sledujte, jak se Twitcher snaží hrát World of Warcraft pomocí Dance Padu!

Kdo zná World of Warcraft, moc dobře ví, jak snadno se hra může stát nepřehlednou pro ovládání na klávesnici. A teď si představte hrát celou dobu pomocí tanečních podložek. Šílené? Dost pravděpodobně. Nemožné? Evidentně ne.

cool

Twitcher Rudeism dělá co může, aby dosáhl co nejrychleji 100. úrovně postavy. Tehdy hra pro něj skončí. Alespoň první kolo. Vymyslel si totiž pro zajímavost celou řadu dalších pravidel, podle kterých klidně můžete začít hrát na tanečních podložkách taky. Koho by to zajímalo, hledejte na jeho kanálu sekci #DANCECRAFT a záhy pochopíte, jak šílený celý nápad je.

Náš názor? Už tak umí být hra šíleně náročná. Nedokážeme si představit bojovat ve složitých soubojích a vyhrát, natož pak s použitím tanečních podložek. Ale jak se říká: sportem ku zdraví, ne?

Tagy: fantasy World of Warcraft Warcraft Twitch #dancecraft

Zdroje:  Kotaku.com