Šílený Max závodí na mrňavé motokáře a je to k popukání

Autor: Alžběta Trojanová

Nejlepší by bylo, kdybyste si video pustili a nic o něm nevěděli. Na druhou stranu už jste viděli náhledovou fotku a četli nadpis, takže tušíte. V téhle parodii se totiž podíváme na Šíleného Maxe v závodě s malými motokárami!

Šílený Max závodí na mrňavé motokáře a je to k popukání

Davin Graham je skvělý youtubový tvůrce videí. Nakonec u nás jsme tu například měli jeho parkourového Asasína v Paříži a stálo to za to! Tentokrát Davin spojil síly s Warner Bros a připravil video inspirované chystanou hrou Mad Max.

 

V něm Šíleného Maxe honí banda vlčáků a on před nimi ujíždí ve svém Interceptoru - legendárním autě, které půjde ve hře upravovat. Autíčko je ovšem v tomhle případě mrňavá motokára - což dělá z celého videa absurdní podívanou.

Mimochodem výroba aut zabrala 6 týdnů - každá bugina je tak pečlivě vytvořená na míru, aby sedla do světa Šíleného Maxe. Intreceptor je pak více méně přesná kopie herní verze - tedy pokud nepočítáme její zmenšenou velikost.

Při natáčení Gavin opět využil spolupráce se zkušenými kaskadéry - nechybělo ovšem i zranění. Jeden z vlčáků se dostal pod kola buginy, naštěstí ale skončil jen s pár odřeninami.  

Jestli se na nového Mad Maxe těšíte, vychází už 4. 9. - do té doby si můžete alespoň přečíst dojmy z hraní!