Šest hodně divných doplňků pro milovníky Harryho Pottera

Autor: Zuzana Cinková

Jako mávnutím kouzelnou hůlkou se po všech těch letech tvrdé práce povedlo převést J.K. Rowlingové svůj svět Harryho Pottera do knížek, filmů a samozřejmě hromady sběratelských doplňků. Ale nejsme si jistí, zda jsou některé fanouškovské předměty opravdu nutné...

Šest hodně divných doplňků pro milovníky Harryho Pottera

Výrobci filmových doplňků si ve své kreativitě a fantazii rozhodně meze nekladou. Jak jsme již viděli u Star Wars produktů, tak ani u Harryho Pottera marketing v ničem nezaostává. Podívejte se na pět zbytečných sběratelských předmětů, jenž si můžete k Harry Potterovi pořídit.

Nálepka či tričko s čůrajícím Dobbym

Napadlo vás někdy, že i domácí skřítci chodí na záchod? Taky nad tím přemýšlíte poprvé? Tak proč si to nedat přímo na tričko!

dobby-peeing-tshirt

Nimbus2000 vibrující koště

Ano je to hračka. Opravdu to není žádná erotická pomůcka. Které dítě by nechtělo vibrující koště? Ne, nevíme, jak se s touto hračkou hraje. Ani to vědět nechceme, děkujeme.

broom0

Dolores Umbridgeová jedoucí na jednokolce

První naše reakce byla "Proboha k čemu je to dobré?". Odpovědi jsme se nedočkali a tak jen tiše přemýšlíme, kdo si něco takového může vlastně koupit. Dolores je sice pěkná potvora, ale nechat ji jezdit na jednokolce s váhami na ramenou... wtf?!

dolores-umbridge-unicycle-toy

Poklop na toaletu s nápisem Ministerstvo kouzel tímto směrem

Až uvidíte někoho, jak se souká do záchodu, že míří na Ministerstvo kouzel, vyřiďte mu, ať nám pošle pohled. 

ministry-magic-toilet-lid

Harry Popper kondomy

Ano, Warner Bros tuto společnost opravdu žaluje. A ne, nevíme, jaké kouzla to udělá s vaší kouzelnou hůlkou. Ale pokud to budete mít možnost zkusit, určitě nám dejte vědět.

harry-popper-condom

Spodní prádlo s nápisem "Chceš vidět mou hůlku?"

Slečny, podívejte se na toto pánské spodní prádlo. Co vy na to? Sexy? To je to poslední, za co bychom tyhle spoďáry označili. Takže ať si pěkně hůlka zůstane tam, kde patří.

potter-magic-wand-underwear

Tagy: harry předměty nejsilenejsi sberatelske potter

Zdroje:  https://www.etsy.com/listing/267351491/mrs-ro,http://www.esarcasm.com/17321/harry-popper-co,https://www.etsy.com/listing/265525732/minist,http://whatthehellamilookingat.com/blog/2012/,http://www.redbubble.com/people/spacemonkeydr