První cosplay Sombry z Overwatch je na světě

Autor: Zuzana Cinková

Předevčerejšky byla odhalena nová postava do hry Overwatch - hackerka Sombra. Je to rozhodně kus a už se nemůžeme dočkat, až vyzkoušíme její schopnosti ve hře. Než nám ji nahodí do hry, tak se na ni podívejte aspoň v reálné lidské podobě.

První cosplay Sombry z Overwatch je na světě

Oznámení Sombry nikoho nepřekvapilo, protože Blizzard již delší dobu něco sám naznačoval a když "unikl" její arwork, tak její oznámení bylo již jisté.

Třicetiletá Sombra je hackerka, infiltrátorka a má velmi užitečné schopnosti jako neviditelnost či teleportaci. Je tak augumentovaná, že by jí i samotný Adam Jensen mohl závidět.

Ale zpět ke cosplay. Tento víkend se konal Blizzcon, všemi fanoušky Blizzardu uctívaný con, kde se kromě nových informací, turnajů a setkání objevují ty nejlepší cosplay. Sombra se tam vyskytla již druhý den po zveřejnění oficiálních informací o nové hrdince. Ale nebojte se, Soni Aralynn jej neudělala přes noc na koleni, Blizzard ji předlohu dodal již dříve, stejně jako to udělal loni na Blizzconu s Widowmaker a Tracer. Každopádně je to parádní cosplay, krásně si s ním vyhrála a svítící části celkový efekt ještě zvýrazňují. Palec nahoru!

sombra

tumblr_og6igkqOSa1uusydko1_1280

2ju

7544

 

Tagy: online akční multiplayer FPS kooperace cosplay overwatch sombra

Zdroje:  https://twitter.com/SoniAralynn