První člověk překonal level 1000 na Steamu

Autor: Zuzana Cinková

Připadáte si jako nolifer? Myslíte, že jste utratili moc peněz za hry na Steamu? Že máte tolik her, že je nestihnete za celý život ani spustit? Tak to jste zelenáči, protože je tu jeden chlapík, který vlastní více než dvě třetinu her, které na Steamu vyšly. A nedávno překročil level 1000 a povedlo se mu to jako prvnímu na světě. 

První člověk překonal level 1000 na Steamu

Tak jsme si mysleli, že s levelem 80 na Steamu můžeme balit holky, ale vypadá to, že na scénu dorazil jiný playboy, který nám vybral všechny roštěnky v klubu. Tento týpek se jmenuje PalmDesert, je to pětatřicetiletý Japonec a jeho životním posláním je kupovat hry na Steamu a sbírat kartičky. V aktuální době má level 1094 a jeho nejbližším rivalem je Striker a číslem 1052, takže mu tak trochu hoří za zadkem. 

Pokud si pořádně prohlédnete jeho profil, tak vlastní 5029 her. 5029 her. Opakuji 5029 her. Na Steamu je 7481 her a on vlastní tři čtvrtiny. Neskutečné. Ještě pořád se vám zdá, že jste ve slevách utratili moc?

Level na Steamu se tvoří z vlastněných karet, odznaků, účastí na eventech a nákupem her. Zvýšením úrovně získáte více slotů na přátele a možnost ukázat více věcí na profilu. Jen se podívejte na jeho profil, natřásá se tam trofejemi jako páv. Samozřejmě z nás mluví jen závist, ale nedokážeme si představit, jak je někdo schopný dosáhnout tohoto levelu. Některé věci prostě nepochopíme.

steam