Postavte si nechutný dům z masa ve hře ARK: Survival Evolved!

Autor: Zuzana Cinková

Samozřejmě, že každý vždy toužil po tom se pěkně zabydlet ve slizkém a smradlavém domě z masa, cítit vůni krve kolem sebe a pěkně si mlaskat po vlhké podlaze. Nebo ne? Ale no tak, my víme, že jste o tom vždy snili! Přijďte naplnit své zvrhlé choutky do hry ARK: Survival Evolved!

Postavte si nechutný dům z masa ve hře ARK: Survival Evolved!

Znáte ty situace, kdy vás v základně napadne horda nepřátel, vy je zneškodníte, ale co s mrtvými těly všude kolem vás? Zde je řešení tohoto náročného problému - mód staveb z masa. Zcela nová základní struktura, kde je použito maso, kůže a šlachy jako suroviny. Mód je opravdu detailní a kvalitně zpracován, včetně zvuků, které vás mohou poněkud zneklidnit, protože otevírání dveří i samotná chůze zní poněkud nechutně. Masožravci, sadisté a uctívači boha krve - vítejte v ráji! Mód vytvořil Welcome To Paradise, nadšený hráč hry ARK: Survival Evolved. Podívejte se na jeho kanál pro další zajímavá videa o Destiny, Star Wars Battlefront či Rainbow Six Siege.

ARK: Survival Evolved je MMO zasazené do prostředí pravěku obývaného dinosaury a vašim úkolem je prostě přežít. Aktuálně se hra nachází v předběžném přístupu, ale i tak si ji již zakoupilo více, než dva miliony hráčů.