Pixel Cops - parodie na policejní filmy, kde hrají kostky z Tetrisu

Autor: Alžběta Trojanová

Do kin se blíží film Pixely od Adama Sandlera a podle prvních reakcí to bude solidní průšvih. Než tak utrácet zbytečně za drahou vstupenku, mrkněte raději na filmeček Pixel Cops. Má jen tři minuty a je zatraceně zábavný.

Pixel Cops - parodie na policejní filmy, kde hrají kostky z Tetrisu

Policejní filmy, nebo buddy cop filmy, jak se jim také říká, mají často velmi pevně danou strukturu. Hlavní hrdina, který si nese nějaké to trauma (většinou způsobené něčí smrtí) dostane nového parťáka. Sice se na začátku nemají zrovna příliš v lásce, ale okolnosti a většinou nějaký zapeklitý případ je svede dohromady, až se nakonec stanou nerozlučnou dvojicí. Tak - a přesně z toho si utahuje krátké video Pixel Cops z youtube kanálu RocketJump.

 

Kromě dvou policistů a vražedného případu tu ovšem hrají svoji roli také kostky z Tetrisu - nebudeme prozrazovat jakou, určitě se na video koukněte. A pokud jste fanoušci úspěšného letsplayera CaptainSparkleze, vězte, že hlavní kostku tu dabuje právě on. Prvních zrhuba 10 vteřin si pak můžete velmi krátce užít i dalšího slavného youtubera, Markipliera.

Tagy: parodie tetris pixely buddy cop films RocketJump

Zdroje:  youtube.com/rocektjump