PewDiePie udělal vtipné video – mělo ale nepříjemnou dohru.

Autor: Radek Smola

Tohle se moc nepovedlo.

PewDiePie udělal vtipné video – mělo ale nepříjemnou dohru.

Nedávno PewDiePie udělal video, ve kterém prozkoumává možnosti služby Fiverr.com. Tam někomu zaplatíte 5 dolarů a on vám jednoduše splní, co jste si řekli. Můžete si tak nechat vypracovat domácí úkoly, navrhnout logo nebo třeba nechat přečíst vzkaz pro své milované nějakým vtipným způsobem.

Právě to poslední byl pak kámen úrazu. V rámci prozkoumávání téhle služby, narazil Pewds na dvojici, která si říká Funny Guys. Tahle dvojka z Indie přečte nějaký ten vtipný nápis – většinou je to zaměřené na narozeniny – a u toho se od srdce pořádně zasměje. No, a PewDiePie je nechal přečíst nápis: Smrt všem židům. Myslel to jako vtip, bohužel chlapci skutečně tenhle požadavek splnili.

 

Vzniklo z toho opravdu neuvěřitelně bizarní video, kde se dva indičtí kluci smějí nad smrtí židů – celá absurdita scény je tak šílená, až je to neuvěřitelně vtipné. Na druhou stranu, jakmile PewDiePie video zveřejnil, vedení Fiverru zablokovalo účet Funny Guys.

 

Kluci tak nemohou provozovat svůj malý byznys. Je to velká škoda. Hlavně protože se okamžitě omluvili s poznámkou, že jejich angličtina není moc dobrá a netušili, co vlastně čtou. Je to trochu smutný konec, protože 5 dolarů bylo pro tyhle veselé kluky jistě celkem příjemné přilepšení. A to, že museli přestat kvůli nepovedenému vtipnu youtubera, který vydělává miliony, je vlastně smutný konec.

PewDiePie pak ještě prosil Fiverr, aby účet obnovili, ale nezdá se, že by to někam vedlo. Nezbývá než Funny Guys držet palce, aby všechno dobře dopadlo.