PewDiePie bude mít svojí vlastní reality show - zní trochu podivně

Autor: Alžběta Trojanová

YouTube rozjel novou službu YouTube Red. Tu si budete moci zaplatit a získáte obsah bez reklam a navíc s exkluzivními videi přímo z produkce YouTube. No a jedním z prvních takových pořadů má být reality show s Pewdsem.

PewDiePie bude mít svojí vlastní reality show - zní trochu podivně

Ještě nedávno jsme spekulovali, co to vlastně PewDiePie v Los Angeles dělá. Teď už máme alespoň částečnou odpověď. Jak se zdá, mimo jiné tady natáčí reality show, která bude mít za cíl jediné - nebohého Felixe vyděsit k smrti.

 

Pořad se jmenuje Scare PewDiePie a celý princip je, že Pewds bude muset plnit různé strašidelné úkoly. Tentokrát ovšem ne ve videohře, ale pěkně na živo! Podle první ukázky to vypadá fakt šíleně. Jestli jste si uživali Pewdsovo vyděšené křičení, tohle bude pastav pro vaše oči i uši. Na druhou stranu máme trochu obavy, co z toho vyleze. Snad ne, jen snůžka falešných reakcí...

Pořad by měl každopádně začít spolu se službou YouTube Red, kde si budete moci pouštět videa bez reklam (což si upřímně taky nejsme docela jistí, že je dobrý nápad… ale uvidíme). Premiéra obou by měla nastat až v příštím roce, tak se snad ještě něco o Scare PewDiePie dozvíme.