Pět her, které si na Twitch.tv nezastreamujete

Autor: Zuzana Cinková

Je to tak, existuje seznam zakázaných her, na které se na Twitchi rozhodně nepodíváte. Určitě nebudete překvapeni, že jde především o hry se sexuální tématikou nebo hodně krvavé hry. Takže buďte připraveni na pořádné úchylárny.

Pět her, které si na Twitch.tv nezastreamujete

Sex, nahota a násilí je to, čemu se snaží Twitch zdaleka vyhnout. My vám ukážeme pět her, na které se rozhodně na streamu nepodíváte. 

Dramatical Murder

Zde najdete hodně yaioi - japonského animovaného gay porna. Ano, to asi bude důvod, proč tuto hru Twitch ihned zavrhl. Ani nás to zrovna neláká.

wtznecx6bxi4a08euoff

Cobra Club

Indie vývojář Robert Yang vytvořil hru, ve které jde o focení a posílání penisu svým přátelům i úplně neznámým lidem. Přesně tohle je hra, kterou rozhodně nikdy nezahrajeme. Určitě ne.

cobra-club-6

Purin To Ohuro

V této hře jste ve vaně s mladou dívkou, můžete ji šťouchat, mlátit a to až do bezvědomí. Upřímně, prozraďte nám kdo tuhle hru vlastně hraje? 

hztbwynwx4czf2ajtdc5

Rinse and Repeat

Další hra od Roberta Yanga, kde umýváte nahé muže ve sprše. Ten člověk je fakt divný, když jej láká vytvářet neustále takové šílenosti. Pro úplné zvrhlíky máme špatnou zprávu, penisy jsou ve hře zapixelovány.

532666665_1280x720.0.0

What’s Under Your Blanket?

Hra, ve které masturbujete a nesmíte se při tom nechat nachytat, což by vás mohlo přivést do nepříjemné situace. Nám je nepříjemně z toho, že to lidé opravdu hrají, protože hra je špatná již od pohledu. Steam recenze nejsou také vůbec pozitivní. Zkrátka, nehrajte to.

ss_a9bd7494fb85dd58c89bd0e6399c41e8c0cc3942.600x338

Tagy: sex porno nahota Twitch ban

Zdroje:  Steam,http://www.anaitgames.com/articulos/cobra-clu,https://radiatoryang.itch.io/rinseandrepeat