Páteční cosplay: Meagan Marie a její nejlepší práce

Autor: Alžběta Trojanová

Není možná tak slavná jako Jessica Nigri, ale rozhodně si pozornost zaslouží. Její kostýmy jsou totiž perfektně zpracované, výborně nafocené a především mnohdy zatraceně bad-ass. Podívejte se tak na galerii toho nejlepšího od Meagan Marie!

Páteční cosplay: Meagan Marie a její nejlepší práce

Meagan Marie můžete znát různě. Dlouho přispívala do Game Informeru. Nakonec se přestěhovala do San Francisca a stala se komunitní manažerkou pro Crystal Dynamics, kde má na starost komunikaci s fanoušky ohledně chystaného Tomb Raidera. Nás ovšem zajímá něco jiného – její cosplay koníček. Ten totiž za dobu svého už několikaletého působení vyšperkovala do absolutní dokonalosti.

Mezi oblíbené postavy rozhodně patří Wonder Woman, kterou zpracovala v řadě různých podob. Ať už je řeč o Atomic Wonder Woman z Infinite Crisis, nebo třeba Valkyre Wonder Woman, na jejíž focení dokonce odjela na Island. Za zmínku pak určitě stojí její crossplaye – perfektně vyvedený Two-Face a Princ z Persie, nebo i sexy varianta Maria.   Mezi nedávné kostýmy pak patří nejnovější Lara z chystaného The Rise of the Tomb Raider a také Hannah z fantasy komiksu Rat Queens. Pokud vás Meagan zaujala, nejlepší bude zamířit na její facebookové stránky, kde je momentálně nejaktivnější. Popřípadě ještě na Twitter.

Tagy: Tomb Raider páteční cosplay Wonder Woman Meagan Marie Mario Prince of Persia

Zdroje:  Archiv,facebook.com/MurgBurgler,meagan-marie.com