Nevíte, jaký dárek koupit vaší slečně? Pořiďte ji geek kalhotky!

Autor: Zuzana Cinková

Pěkného a vtipného spodního prádla zaměřeného na geek či nerd slečny je pořád málo. My jsme vám udělali výběr toho nejlepšího, co se dá na internetu koupit.

Nevíte, jaký dárek koupit vaší slečně? Pořiďte ji geek kalhotky!

Znáte to, blíží se narozeniny, svátek, Valentýn, Vánoce či dvanáctá regenerace vaší slečny a vy pro ni stále nemáte vybraný žádný dárek. Pokud je to žena, která vyznává některou ze známých popkultur, tak myslíme, že vám vytrhneme trn z paty. A pokud ne, aspoň se budete mít vy na co dívat. 

Companion cube je mezi hráči symbolem lásky, tak proč nevytvářet lásku zrovna v těchto stylových kalhotkách? 

Geek kalhotky

Víme, že teď je v kurzu spíše Star Wars, ale i Star Trek si u nás zaslouží své místo. S tímto spodním prádlem si můžete zvolit sami, zda bude vaše umístění v Enterprise ve velitelské sekci, vědecké laboratoři či zda se zaměřujete spíše na technickou podporu lodi.

Geek kalhotky

Pikachu volím si tebe! Nebo raději Charmandera? Ne, bude to Bulbasaur! Když to rozhodování v Pokémon hrách bylo vždycky tak náročné!

Geek kalhotky

Oh ne, Snorlax zablokoval cestu! Tak to budete muset použít Poké flétnu... a nebo kalhotky prostě sundat pro cestu k cíli.

Geek kalhotky

Tohle je náš favorit. Kdo by odolal těmto nádherným pixelovým kalhotkám? Seženete je na pixelpanties.com za pěti kilo hned v několika barvách.

Geek kalhotky

Kalhotky se známou hláškou admirála Ackbara koupíte v zahraničních obchodech za cenu okolo 400 Kč. Ale bacha, může to být past!

Geek kalhotky

K tématu Game of Thrones se toho na internetu najde spousta, ale sehnat pěkné spodní prádlo není zrovna jednoduché. Ale Daenerys by nám toto rozhodně schválila.

Geek kalhotky

S těmito kalhotkami můžete dát všem okolo najevo, komu v Game of Thrones fandíte. Ale musíte samozřejmě chodit bez kalhot, jinak je vám to celkem k ničemu. Za 350 Kč na Etsy.

Geek kalhotky

Samozřejmě nemůže chybět ani fandom Lord of The Rings. Kampak se zatoulal milášek? Na Etsy kalhotky s prstenem seženete okolo čtyř stovek.

Geek kalhotky

Takto jste si Dno pytle asi nepřestavovali, že? Nebojte se, my také ne.

Geek kalhotky

Těmito kalhotkami můžete dát jasně najevo, kde končí sranda, protože přes Gandalfa rozhodně nikdo projít nemůže.

Geek kalhotky

A nyní něco pro opravdové oldschool hráče! NES kalhotky vašim slečnám rozhodně nesmí chybět.

Geek kalhotky

Myslíme i na whoviany, kterého doktora byste si nechali ve svých kalhotkách zaparkovat vy?

Geek kalhotky

A aby páni nenadávali, že na ně vůbec nemyslíme, tak zde je speciální spodní prádlo pro pravé nerdy! Zajímalo by nás, jak příjemně se v nich musí sedět.

Geek kalhotky

 

Tagy: kalhotky oblečte si vaši slečnu nerd geek

Zdroje:  Tumblr,nerdypanties