Nepomlouvejte zaměstnance Riotu, zruší vám kanál na Twitchi

Autor: Radek Smola

Je to jen pár dní nazpět, co Gross Gore na svém kanálu vyprávěl historku, která ho dostala do problémů.

Nepomlouvejte zaměstnance Riotu, zruší vám kanál na Twitchi

Ali Larsen, známý jako Gross Gore, vyprávěl nedávno na svém streamu historku ze své cesty do Rotterdamu. Na tu vzal dvě děvčata, kterým zaplatil cestu, zaplatil ubytování a zařídil vstupné na EU Spring Finals. I když to přímo neřekl, tak trochu očekával, že holky se mu za to odvděčí i po fyzické stránce. Jenže nic nepřišlo, děvčata Aliho odmítla. Ali ve svém videu pak uvedl, že holky se místo toho vyspali s profesionálními hráči Febivenem a Rekklesem.

 

A o tom byl v podstatě celý jeho hodinu dlouhý monolog, kdy si stěžoval na to, jaký je to gentleman a hodný kluk a přitom ho holky jen využívají. No, pomineme, jak zoufalé celé jeho naříkání bylo, a zaměříme se jen na jednu část. Zhruba po 50 minutách se totiž opřel i do Mitche Voorspoelse, profesionálního komentátora League of Legends zápasů. Mitch Voorspoels, známý jako Krepo, se totiž podle Aliho vyspal s 15letou dívkou a je tak pedofil.

gross

Právě tahle část dostala Gross Gora do problémů. Twitch to klasifikoval jako harašení a protože měl Ali už dříve vroubek a předchozí ban na 24 hodin, zrušili mu celý kanál permanentně. Ali ban nesl obzvlášť špatně. Na sociálních sítích měl značně sebevražedné příspěvky, takže se teď jeho fanoušci obávají, aby si něco neudělal. Vznikly i petice na obnovení jeho kanálu. Nezdá se, že by ale Twitch chtěl v tomhle jakkoliv vyjednávat.