Návod, jak si postavit svého Pip Boye s pomocí 3D tiskárny

Autor: Alžběta Trojanová

Také se vám líbila (teď už beznadějně vyprodaná) sběratelská edice k chystanému Falloutu 4? A také jste si ji nestihli předobjednat? Není problém! Internet má pro vás řešení!

Návod, jak si postavit svého Pip Boye s pomocí 3D tiskárny

Každý fanoušek Fallout série musí uznat, že nápad na speciální edici s Pip Boyem, do kterého můžete dát dotykový telefon, byl geniální. Nejspíš i proto se zásoby téhle speciálky rozprášily pomalu hned po oznámení. Jestli jste tak byli moc pomalí, a nebo jednoduše nemáte peníze, je tu pro vás jedno řešení.

Yvo de Haas, inženýr z Holandska, má totiž roztomilého koníčka. Za pomoci 3D tiskáren dělá různé herní rekvizity. Na jeho stránkách tak najdete GlaDOS, robotické střílny z Portalu, ale i třeba Pip-Boy 3000 z Fallout 3 a Fallout New Vegas, nebo právě zmíněného nejnovějšího Pip-Boye ve verzi 3000 Mark IV.

 

Yvo nákresy do 3D tiskárny navíc dává volně ke stažení online, takže pokud máte zájem si podobnou srandičku vyrobit, stačí zamířit na jeho web.

Pip Boy je navíc hned v několika velikostech. Díky tomu si můžete vybrat ten správný pro váš telefon. Samotný tisk zabere zhruba něco okolo 25 hodin (záleží na kvalitě tisku) - k tomu si ale musíte připočíst také čas na lepení a barvení. Za stylovou hračku k premiéře Falloutu to ale rozhodně stojí!

 

Tagy: návod Fallout pip boy props 3d tisk DYI

Zdroje:  Kotaku.com,http://ytec3d.com/