Najdete Walda v tomto 360° videu? Je to těžší, než byste čekali!

Autor: Zuzana Cinková

Známý YouTube kanál CorridorDigital, který se dlouhodobě zabývá videoefekty a sociálními experimenty si připsal na své konto další žhavou novinku. Ve svém 360° videu, které umístil na YouTube, máte za úkol najít Walda. A není to vůbec jednoduchá věc.

Najdete Walda v tomto 360° videu? Je to těžší, než byste čekali!

Pokud vám něco říká knížka "Where's Waldo?", tak budete zcela nadšeni. V ní děti hlavně musely vždycky hledat na obrázku ukrytého pruhovaného kluka. Knížka se stala populární ani ne tak kvůli hádance, jako její skvělé ilustraci. Vždy se na obrázích ukrývala řada různých situací, které byste jen těžko vymysleli. Hledání Walda tak bylo vždy o něčem víc, než co nabízely úkoly typu "najdi tři rozdíly".

CorridorDigital na to šel po svém. Natočil 360° video v různých částech Los Angeles. Podobně jako v knížce, i zde je vaším úkolem najít Walda. Protože je to ale o trochu jednodušší, pokud se podíváte pod sebe, objevíte vedlejší questy. Ve videu se totiž můžete pomocí myši rozhlížet. S respektem k původním ilustracím i zde se toho děje ve videu opravdu hodně. Takže i když Walda nenajdete, pobavíte se. Hodně štěstí!

Tagy: YouTube hádanka 360° video

Zdroje:  YouTube.com,Vlastní