Na Ukrajině zatkli Chewbaccu - veřejně podporoval Dartha Vadera

Autor: Alžběta Trojanová

Jak se zdá, na Ukrajině je přeci jen možné dosáhnout míru - tedy alespoň pokud se to týká Rebelů a Impéria. Cena za to je ovšem vysoká… necelé dvě stovky korun!

Na Ukrajině zatkli Chewbaccu - veřejně podporoval Dartha Vadera

Na Ukrajině proběhly komunální volby, které provázela řada problémů, jako třeba neplatné hlasovací lístky a podobně. Největší internetovou pozornost na sebe ovšem strhla Internetová strana Ukrajiny. Ta už v minulém roce zkoušela dostat do prezidentských voleb jako svého kandidáta chlapíka, co si říká Darth Vader (a překvapivě chodí stejně oblékaný a pouze za doprovodu imperiálního pochodu). Akce se sice nepovedla a kandidát byl stažen, nezdá se, že by to ale straně nějak vadilo.

chewbacca

V neděli tak impérium vrátilo úder! Poslali Chewbaccu aby během volebního dne pokoušel propragovat svého vůdce Dartha Vadera (jak se zdá, na Ukrajině celé osazenstvo Hvězdných válek stojí při sobě!) Vzhledem k tomu, že je ale v den voleb politická kampaň zakázaná, policisté  Chewbaccu zadrželi, odvezli na stanici a nakonec si vysloužil pokutu něco málo pod 200 korun!

chewbacca Nevypadá to, že by si tím tenhle chlupáč moc lámal hlavu. Každopádně Disney by mu mělo pokutu proplatit - takováhle reklama před filmem Síla se vrací, musí být pro ně rozhodně příjemná! Na samotné zatčení se pak můžete podívat na videu níže.