Muž utratil hromadu peněz aby se stal svým vzorem z Final Fantasy VIII,

Autor: Zuzana Cinková

Každý z nás určitě chtěl být některým ze svých hrdinů, toužili jsme si to s ním vyměnit, mít jeho tělo a také super schopnosti. Super schopnosti si asi jen tak nepořídíte, ale pokud máte miliony, tak se k tělu vaší předlohy můžete rozhodně přiblížit.

Muž utratil hromadu peněz aby se stal svým vzorem z Final Fantasy VIII,

Jednadvacetiletý Amirul Rizwan Musa pochází z Malajsie a má velkou vášeň - Final Fantasy. Vášeň, která přešla do něčeho mnohem většího. Rozhodl se stát jedním ze svých hrdinů, a to konkrétně Squalla Leonharta z Final Fantasy VIII a cosplay mu rozhodně nestačil. Ani bolest jej nezastavila a proto podstoupil řadu plastických operací, aby se svému vzoru přiblížil co nejblíže. Utratil za ni přes 200 000 malaských ringgitů, což je více než milion korun.

Final Fantasy

Jak moc se přeměna povedla se můžete podívat na jeho Instagramu. Svou přeměnou se proslavil tak, že se rozhodl založit svou vlastní kosmetickou značku, kterou pomocí své tváře propaguje. Řekl, že se cítí mnohem lépe, protože měl v dětství zjizvenou tvář po neštovicích. A co vy, podstoupili byste něco takového, abyste se stali svým vzorem?

Final Fantasy

Final Fantasy