Let's player Porty získal cenu Český slavík 2016 v kategorii Hvězda internetu 2016

Autor: Zuzana Cinková

Nezdá se to, ale YouTubeři už jsou zejména u naší mladé populace hodně zakotvenou součástí. Dokonce tak velkou, že po několik let za sebou vyhrávají ceny dříve pro online celebrity nedostupné. Jirka Král společně s Shopaholic Nicol včera večer předávali na slavnostním vyhlášení Český slavík 2016 cenu Hvězdy internetu roku 2016 a vyhrál nečekaně Porty.

Let's player Porty získal cenu Český slavík 2016 v kategorii Hvězda internetu 2016

Než si řeknete, že to nějak smrdí a je vám divné, jak asi může vyhrát pěveckou soutěž let's player, tak se nejdřív nadechněte. Porty nevyhrál za live zpěv na PlayStation Sing!, ale cenu získal díky podpoře jeho diváků za rapový videoklip s příhodným názvem "100 000". V něm děkuje všem svým fanouškům za to, že ho podporují v tom, co dělá a evidentně to zafungovalo dobře.

Archiv televize Nova ještě nezpřístupnila, ale některým uživatelům YouTube se podařilo část s Portym stejně nahrát! Tak pokud vás zajímá reakce Portyho, tak rychle, než to smažou!

porty

Ne všichni ale s předáním ceny souhlasí. Jak se ukázalo, své o tom řekl YouTuber Helix. Jak je vidět, YouTubeři si úspěch mezi sebou neodpouští.