Jaké faily jsme mohli vidět na letošní E3 Electronics Arts konferenci?

Autor: Zuzana Cinková

Pokud jste sledovali včerejší konferenci Electronic Arts na E3 v Los Angeles, tak jste si mohli všimnout několika věcí, které vám tam trochu neseděly. Pojďme si je shrnout.

Jaké faily jsme mohli vidět na letošní E3 Electronics Arts konferenci?

Konference byla jako každý rok plná sportu, Star Wars a také failů. Ano, každý rok se na téměř každé konferenci projeví nějaká chybka a u diváků tím získá malý vroubek. Pamatujeme si, jak na Microsoft konferenci téměř půl traileru nejel zvuk. Jak dopadla letos EA?

Asi za největší fail považujeme projev Jesseho Wellense, známého YouTubera z kanálu BFvsGF či PrankVsPrank (nyní již Jesse), který mluvil o hře Need for Speed: Payback a vypadalo to, že vůbec nemá ponětí o čem hovoří. Nejspíš byl jen trošku nervózní, protože víme, že je to dost zapálený hráč. My mu to rozhodně nezazlíváme a je nám ho trošku líto, protože ho máme rádi. A nakonec se na svém Twitteru zasmál i sám sobě.

Další fail zajistili Men in Blazers, jenž jsou známí pro své komentování fotbalu. Když si chtěli dát na pódiu placáka, tak prostě minuli. O dost. Vypadalo to hrozně komicky. No, podívejte se sami.

A poslední fail byly záběry z NBA Live při streamu hry Star Wars Battlefront II, které každého poněkud překvapily. A streamerský tým si toho všiml až po několika sekundách.

Stále nás na E3 čeká hromada dalších konferencí a uvidíme, jestli se v ostatních najde tolik průserů jak u EA.