Jak vypadá penis vlkodlaka a další pánská přirození v The Order: 1886

Autor: Alžběta Trojanová

Nahota je fajn, hlavně když je rovným dílem. Jedním z takových titulů, který se nebál ukázat i pánské přirození, byl The Order: 1886. Penisy ve hře se ovšem nevztahovaly výlučně na lidské bytosti. Pokud vás tak zajímá, jakou chloubu má vlkodlak nebo upír, mrkněte níž (POZOR! Možná to není úplně jasné, ale následující obrázky obsahují pánská přirození!)

Jak vypadá penis vlkodlaka a další pánská přirození v The Order: 1886

Na internetovém fóru ZBrushCentral si grafici vzájemně ukazují svoje díla vytvořená v programu ZBrush – což je speciální 3D modelovací program, který v současnosti patří ke standardnímu nástroji výroby postav do her. Včera tak na stránky přibyly i modely ze hry The Order: 1886. Jejich kvalita je naprosto úžasná a opět potvrzuje, že tahle hra byla co do grafické úrovně perfektně provedená. Nás ovšem zaujalo něco jiného.

elder lycan (zajímalo by nás, jak probíhá taková vlkodlačí samohana)

The Order se jako jedna z mála her nebála ukázat penisy, a to nejen u lidských postav, ale například i u vlkodlaků. Právě díky modelu bez textur, polovlčí/pololidský penis pěkně vyšel najevo. A podle nás klobouk dolu… Jestli by měl nějak vypadat penis vlkodlaka, tohle bude asi to nejvěrnější ztvárnění.

vamp-corps-final (překvapivě, když dáte hledat penisy mumií vyjedou na Googlu trochu jiné obrázky)

Svůj penis dostali dokonce i herní upíři, se kterými se setkáte. Jejich chlouba připomíná trochu vytlačenou jitrnici, což zjevně vychází z faktu, že se jedná o seschlou mumii mrtvého upíra. Nicméně nechceme vědět, jaké reference pro tenhle model tvůrci hledali.

hastings_front_nude (fascinuje nás, že autoři zjevně zapracovali do hry i takové detaily, jako stařecky povislé koule)

Mimochodem právě nahota v The Order: 1886 byla trochu problém pro japonský trh. Hra tak dostala speciální úpravu - pánské penisy jsou zakryté (muži dostali podvlíkačky) a ženám prostě zmizely bradavky (jak strašně absurdní to je snad ani nebudeme psát). Na ukázku se můžete podívat níže:

 

nippless ("Ummm.. Madam, nepřítomnost bradavek může být vážný zdravotní problém.")

A níže máte další modely ze hry, už zcela SFW - to jen, abyste se mohli pokochat kvalitní prací grafiků.

lak_full

lcn_alastair_portrait

mlr_knight_full

renegade

hst_portrait

galahad_infiltration_tattered_full

isa_knight_full

tes_portrait_full

tes_portrait

Devi_HighRez

Figure_HighRez

laf_knight_portrait

isa_portrait

Tagy: 3D modely penisy vlkodlačí penisy The Order: 1886

Zdroje:  Kotaku,zbrushcentral