Jak nejvíce potěšit přítelkyni? Věnujte ji koště!

Autor: Zuzana Cinková

Je vaše přítelkyně vášnivá fanynka Harryho Pottera? Tak ji věnujte stylový dárek! Třeba jako stavební inženýr Jared Weissman, který své vyvolené k pátému výročí vyrobil závodní koště Nimbus 2000.

Jak nejvíce potěšit přítelkyni? Věnujte ji koště!

Práce mu zabrala tři týdny. Tělo koštěte je vyrobené z borovicového dřeva, štětiny z rákosových stébel a díky lesklému nátěru koště získalo mahagonový vzhled. A nakonec krásně ručně malované logo Nimbus 2000.

harry-potter-handmade-nimbus2000-jared-weissman-shelby-stein-2

Vše bylo zabalené do hnědého papíru, přesně tak jako ve filmu, kdy jej Harry Potter dostane ve velké síni od Hedviky. A setkal se s velkým úspěchem. Slečna plakala hned, jakmile balíček uviděla, protože ihned poznala co v něm je. 

harry-potter-handmade-nimbus2000-jared-weissman-shelby-stein-3

Jared říká, že díky vášnivé zálibě své přítelkyně se její dům pomalu mění v doupě věnované Harrymu Potterovi. Najdete tam sedm kouzelnických hůlek, přijímací dopis do Bradavic, lahvičky s lektvary, pergameny, brka, repliku deníku Toma Raddle, poslední vůli Albuse Brumbála, Ronův Hulák, Hermionin obraceč času, kámen mudrců, pohár Tří kouzelníků, zlatonku, mapu bradavic a mnoho dalšího. Určitě by se ji hodila i bezedná kabelka Hermiony, aby to měla po čase kam dávat.

Tagy: Harry Potter nejlepší přítel nimbus 2000

Zdroje:  facebook.com/jared.weissman.73