Hráč přišel chybou Microsoftu o stovky dolarů v Overwatch, Blizzard mu daroval 500 loot boxů

Autor: Zuzana Cinková

Představte si, že si koupíte stovky loot boxů a konečně nasbíráte všechny skiny do Overwatch. Ano, i takoví lidé se najdou. A pak vám skiny začnou pomalu postupně mizet a herní měna jde do mínusu a vy nevíte proč...

Hráč přišel chybou Microsoftu o stovky dolarů v Overwatch, Blizzard mu daroval 500 loot boxů

Právě tohle se stalo Kaleptikovi. Ten se jednoho dne podíval na své in-game peníze a zjistil, že je v mínusu, konkrétně -42535 Overwatch měny. Což se vlastně běžnému hráči stát nemůže a tak byl hodně překvapen. Některé ze získaných skinů v Summer Games eventu se opět zavřely do loot boxů. Neměl nejmenší ponětí co se děje a hru se mu už hrát nechtělo, protože získat in-game měnu není vůbec jednoduché a stálo by jej to strašlivě množství času splatit "dluh", který se mu na účtě najednou objevil.

lootbox

Podpora Blizardu netušila, jak mu má pomoct a tak jej poslali na podporu Microsoftu, protože hrál na Xboxu a předpokládali, že právě na jejich straně bude chyba. Microsoft mu odpověděl, že nemají kontrolu nad servery her, které sami nevyvíjí. Nešťastný Kaleptik si proto přišel postěžovat na fórum a Reddit a tam se mu ozval člověk z Blizzardí péče o zákazníky a řekl, že i když to je chyba na straně Microsoftu, tak že se o něj Blizzard postará. A tak mu na jeho účtu přistálo 500 loot boxů a 400 z nich bylo se speciální edice Summer Games. Kaleptikovi trvalo 45 minut je všechny otevřít, ale nakonec získal vše o co přišel. 

lootbox

Je pěkné, že i když nebyla chyba na jejich straně, tak se o svého zákazníka i přes to všechno dokázali postarat. Rozhodně pro ně palec nahoru!

Tagy: blizzard overwatch loot box summer games

Zdroje:  Reddit,Blizzard forum