Herní pecky roku 2021, které si nesmíte nechat ujít

Autor: Inzerce

Ať už paříte na herních konzolích, nebo nedáte dopustit na pořádně vytuněný počítač, nenechte si ujít největší herní novinky roku 2021. Jaké pecky obsadily naše top příčky letos?

Herní pecky roku 2021, které si nesmíte nechat ujít

1. Hitman 3
Očekávanou herní novinkou, kterou přinesl leden 2021, byl Hitman 3. Závěr trilogie opět dostává hráče do pozice sériového zabijáka s číslem 47, jehož jediným posláním je zabít svůj cíl.
Hru si užijete na herních počítačích, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Switch, Stadia a nově i formou virtuální reality.

2. Horizon Forbidden West
Horizon Forbidden West je pokračováním prvního dílu Horizon Zero Dawn, který se stal nejúspěšnější hrou na konzoli PS4. Nikoho tak nepřekvapilo, že studio Guerrilla Games přišlo s druhým dílem.
Horizon Forbidden West ale vyjde pouze pro PS4 a PS5.

3. God of War: Ragnarök
I God of War z roku 2018 se letos dočká svého prvního pokračování. Jak podnázev Ragnarök napovídá, tentokrát se Kratos se synem Atreusem dostanou do osudové bitvy severských bohů. Jak dopadne, bude na vás.
Hra je zatím potvrzena pouze pro PS5.

4. Halo Infinite
Podruhé to bude zkoušet Halo Infinite. Hra měla vyjít již loni, na E3 2020 se však dočkala negativních ohlasů a tvůrci si vzali ještě jeden rok na přípravu. Letos už by měla stát za to.
Koncem roku si hru zahrajete na PC, Xbox One, Series S a Series X.

5. Resident Evil Village
Osmý díl Resident Evil s podnázvem Village slibuje nejděsivější survival akci z celé série. Fádní zombíky nahradí vlkodlaci, čarodějnice a vyšinuté kulty. Dokážete jako hlavní hrdina Ethan Winters přežít?

Hra je k dostání pro PC, PS5 a Xbox Series X/S.

Nové pecky si užijete i bez herní konzole. Stačí vybrat správný herní počítač, který vám zprostředkuje ten nejlepší zážitek.

Tagy: inzerce

Zdroje:  Inzerce