Herečka nafotila nahaté fotky ze světa Star Wars - LucasArts se teď zlobí

Autor: Alžběta Trojanová

Herečka a především stand-up komička Amy Schumer není v Česku moc známá, v Americe její ostrý humor ale často rozděluje diváky. Ne jinak tomu bylo i v případě lechtivých Star Wars fotek, které nedávno zveřejnila.

Herečka nafotila nahaté fotky ze světa Star Wars - LucasArts se teď zlobí

Amy Schumer je tak trochu oliva. Ne, že by snad byla tak bohatá na tuk (i když právě na tom je založena řada jejích vtipů), ale spíš nechutná každému. Styl její přisprostlého humoru je hodně specifický a má řadu oddaných fanoušků i bezmezných kritiků.

V rámci debaty, jestli teda Amy Schumer vlastně vtipná je, nebo není, nepomohla ani nedávná fotostory pro časopis GQ. V něm se totiž Amy nechala nafotit v…řekněme, že značně lascivních pózách  ze světa Hvězdných válek. Ať už je řeč o felaci světelného meče nebo dovádění s nebohými C3PO a R2D2 při kterém dokonce odhodila prádlo…

Fotografie v časopise vznikly na popud propagace filmu Vykolejená, který… ehm… tak nějak shodou okolností nemá s Hvězdnými válkami vůbec nic společného. Ale to nevadí. Nahatá prsa a roboti frčí, že.

Řadu lidí ovšem popudilo, že někdo použil Hvězdné války k něčemu tak obscénnímu (to by jim asi nikdo neměl ukazovat tuhle porno parodii). LucasArts proto museli vydat na Twitteru oficiální stanovisko, kdo fotky s Amy Schumer odsoudili. Au!

Tagy: star wars Hvězdné války nahá prsa amy schumer r2d2

Zdroje:  comicbookresources.com,gq.com/