Harry Potter, Abe Lincoln a jiné slavné osobnosti v Bloodborne

Autor: Alžběta Trojanová

Ve hře Bloodborne si na začátku vytvoříte svojí vlastní postavu. "Character Creator" funguje celkem pěkně, takže se není čemu divit, že šikovní hráči začali zásobovat internet bloodborními verzemi slavných osobností. Mrkněte tak na ty nejlepší z nich.

Harry Potter, Abe Lincoln a jiné slavné osobnosti v Bloodborne

Harry Potter

Harry je kupodivu poměrně časté téma tvůrců postav v Bloodborne. Jestli za to může přítomnost kulatých brýlí nebo jednoduše snadné přednastavení v rámci Creatoru, těžko říct.

Ben Franklin

Benjamin Franklin

Jeden z amerických otců zakladatelů, se kterým se dnes obyvatelé Spojených států setkávají na stodolarové bankovce se také proslavil kulatými brýlemi, tedy v tomto případě cvikrem. Podoba každopádně solidní.

gandalf-1

Gandalf

Nezkušené oko by možná řeklo, že je to spíš profesor Brumbál než Gandalf, ale nenechte se zmást těmi brýlemi. Jak samozřejmě víme, Brumbál měl fousiska tak dlouhé, že si je musel dávat za svůj pásek, zatímco Gandalf měl vous sice dlouhý, ale ne tolik!

joker-1

Joker

Ani tohle není první Joker, na kterého jsme v Bloodborne narazili. Na druhou stranu, tenhle je jednoznačně nejlepší. Teď ještě sehnat někde Harley Quinn!

mfVH1rb

Abraham Lincoln

Jak všichni víme, 16. prezident Spojených států nebyl jenom šikovný státník, který se zasloužil o konec otroctví, ale také především lovec upírů. Jeho zasazení do Bloodborne je tak víc než vhodné.

 

Tagy: Harry Potter Bloodborne Character creator

Zdroje:  Archiv