Fanouškům se nelíbil trailer na film Assassin's Creed a tak jej předělali podle sebe

Autor: Zuzana Cinková

Viděli jste trailer na druhý letošní nejočekávanější film podle hry? Nám se moc líbil, ale někteří fans měli výtky ohledně použité hudby a tak si jej předělali k obrazu svému. Líbí se vám původní trailer nebo jste příznivcem fanouškovské úpravy?

Fanouškům se nelíbil trailer na film Assassin's Creed a tak jej předělali podle sebe

Svět spatřil první trailer na motivy legendární herní série Assassin's Creed, který se k nám do kina chystá již tento prosinec. Co vám budeme povídat, jsme na něj natěšení jak Neo na Trinity, ale něco nám na traileru nevonělo. Byla to hudba. Poslední dobou je nějakým podivným trendem cpát do ukázek z filmu hudbu populárních zpěváků, ale bohužel se tentokrát s Kanye Westem do vkusu fanoušků moc netrefili.

assassin_s_creed_movie_flipped_poster_by_maximumsohan-da2byc0

Ale jak známe šikovné komunity, ty si předělají věci stejně podle sebe a tak vznikl trailer s hudbou ze hry Assassin's Creed. Sice to není zrovna umělecké dílo, ale bez pořádných zdrojových souborů se toho moc dělat nedá. Dá se říct, že je jen na pozadí vystřihnutá pasáž s Kanye a dodaná náhradní hudba, ale i přes to se nám to líbí více, něž původní dílo. Jak jste na tom vy, které verzi dáte přednost?

 Původní verze:

Fanouškovská verze: