Díky hraní Pokémon GO zachránil kočce život

Autor: Alžběta Trojanová

Pokémon GO pomohl další duši v nouzi!

Díky hraní Pokémon GO zachránil kočce život

Uživatel joelalmeidaptg na webu Imgur sdílel neuvěřitelný příběh, který se odehrál loni v létě. V jeho rodném městečku Portalegre v Portugalsku bylo tehdy kolem 42 stupňů. I přes nepříznivé podmínky se rozhodl joelalmeidaptg, že vyrazí na lov Pokémonů.

cat

Při své cestě pak uslyšel divný zvuk, který když prostudoval blíž, zjistil, že je ve skutečnosti kotě, které uvízlo hlavou mezi transformátorem a stěnou. Bylo naprosto zaseknuté, takže přivolaní hasiči si neskutečné tři hodiny lámali hlavu, jak z toho zvíře dostat.

cat

Zkoušeli ho naolejovat a prošťouchnout. Když to nezabralo, zkoušeli ho vyprostit hydraulickým zařízením. To také nešlo. Zkoušeli se tak k už polomrtvému koťátku dostat skrz transformátor. To se ovšem také nepovedlo.

cat

Nakonec někoho napadlo ještě jednou použít hydrauliku, ale trochu jinak. A skutečně! Zvíře vyprostili! Klučina, který kotě našel, si ho nechal a i když to není zrovna nejmazlivější kocour, rozhodně z něj vyrostl nádherný fešák. Tak tomu se říká příběh s dobrým koncem! Pro víc fotek a informací, mrkněte na Imgur.

cat

cat