Cosplayerovi hrozí ztráta oka kvůli barevným čočkám

Autor: Alžběta Trojanová

Tak tohle je brutální nehoda.

Cosplayerovi hrozí ztráta oka kvůli barevným čočkám

Cosplayer Johnny Hybrid, jehož skvělou práci jsme tu už měli, si prožil pořádné peklo. Při přípravě svého kostýmu Gambita na Space City Noc si jako vždycky chtěl nasadit červené čočky. Bohužel jak se ukázalo, jeho přítelkyně používala notnou dávku spreje na vlasy ve stejných místech, kde se nacházela lahvička s roztokem na čistění čoček.

cosplayer

No a protože měl cosplayer mokré ruce, vrstva laku, která pokrývala lahev s roztokem, se dostala na jeho prsty a díky tomu tak na čočky.

Jinými slovy si více méně nadal čočky obalené lakem na vlasy, což mělo za následek, že to začalo šíleně pálit. Cosplayer se tak lekl, že se pokusil si čočky co nejdřív vyndat, přitom se ale štípl do oka a kousek si tak odtrhnul.

Auuuu! cosplayer

Situace byla o to horší, že se vše stalo v sobotu ráno a pár tak měl problém najít doktora, který by zvládl podobné zranění ošetřit. Nakonec se jim to podařilo, ovšem prognóza byla drsná – cosplayer možná přijde o oko. Zatím na stránkách nedal zásadní update – kromě pár fotek, včetně jedné s páskou přes oko. Tak minimálně celou situaci bere celkem s humorem.