Cosplay falloutí dwellerky jako z lusku

Autor: Alžběta Trojanová

No jo, už se zase budeme opakovat - ale východní Evropa prostě ví, jak dělat cosplay. Ať se na nás dámy ze Západu nezlobí, ale výjimkou není ani Amiko-Chan a její výborná dwellerka.

Cosplay falloutí dwellerky jako z lusku

Dweller z Falloutu (tedy obyvatel podzemního krytu) se netváří jako nejsložitější cosplay na světě. Nakonec stačí si oháknout nějaký modrý overal, oblepit žlutou páskou a je hotovo. Detail sem, detail tam. Přesto na kostýmu Amiko-Chan z Ruska pracovala dlouhé tři roky.

cosplay

Snažila se, aby měla všechny detaily co nejpřesnější. Také si pohrála s výbavou. Zbraň, pip-boy, ale i propriety k focení jako jsou cereálie  Sugar Bombs, čistící prášek Abraxo nebo Nuka Cola a spousta dalšího - to vše samozřejmě nemělo chybět.

cosplay

Samotné focení pak probíhalo v místě, které (pokud jsme to pochopili správně) funguje trochu jako v poslední době se stále více rozmáhající únikové hry (jednu pražskou najdete například zde). Prostředí tak samo o sobě vypadalo jako podzemní kryt z 50. let - stačilo jen pár detailů a vault z Falloutu přišel k životu.

cosplay

Pro více fotek mrkněte do galerie. A samozřejmě jako vždycky doporučujeme i oficiální facebookové stránky nebo DeviantArt. Ostatně Amiko má na svém kontě i spoustu dalšího - pro příklad můžeme uvést Nilin z Remember Me, nebo třeba Little Sister z Bioshocku.

 

Tagy: Fallout sci-fi postapokalyptická cosplay vaulty

Zdroje:  kitchenriots.com