Brambůrková celebrita FattyPillow vzkazuje YouTuberům: VŠECHNY VÁS ZNIČÍM!

Autor: red

"Kdo nejde s námi, jde proti nám! My jsme ta armáda, my jsme Fatty Army! Fatty hype!" Tak začíná svůj projev FattyPillow alias Tlustej Kárl a povzbuzuje všechny své copy-pastery spamovat chat svého streamu. 

Brambůrková celebrita FattyPillow vzkazuje YouTuberům: VŠECHNY VÁS ZNIČÍM!

Tisíce lidí synchronně odesílá emoticony do chatu a řídí se vším, co jim vůdce nařídí. Jakmile dojde finanční podpora, tak bez otálení na sebe vyklopí jogurt a dílo dozdobí brambůrkami a je mu jedno, jestli to dárce chtěl nebo ne, protože on je Fatty a on ovládá celý svět. Nebo si to alespoň myslí.

Schválně porovnejte tohle video s Fattyho prvními streamy. Tehdy hrál WoWko, vtipně to komentoval, měl trefné poznámky a každého nepřítele vraždil za to, že mu kradl jídlo. Vymýšlel si příběhy o svém smutném "forever alone" dětství, sprostých slov bylo mnohem méně a dával si často freestyle rap, který mu sedl. Na konci se vždycky zvážil a pronášel proslovy o vysněném rotopedu.

Po pár dnech zavedl přijímání "donate" darů a krátce na to hraní i vtip šlo stranou, sprostá slova minimálně tři za minutu a neustále dokola opakoval hypnotizující formule, aby armáda vnímala, že je armádou. Hra už ani nebyla důležitá, protože to celé bylo jen o něm a o penězích, které dostával.

FattyPillow

Anketa již skončila.

Výsledky ankety

  1. Co si o FattyPillow myslíte vy?
    • Jsem FattyArmy (44.3 %)
    • Nelíbí se mi jak se poslední dobou chová (27.3 %)
    • Vůbec mě to nezajímá (28.3 %)

Tagy: YouTube Twitch hejt

Zdroje:  Archiv