Bloggerka zanechala ve svých videích tajemné zprávy – fanoušci mají strach, že je v nebezpečí

Autor: Radek Smola

Internet se opět pokusil o vlastní vyšetřování.

Bloggerka zanechala ve svých videích tajemné zprávy – fanoušci mají strach, že je v nebezpečí

Britská vloggerka, Marina Joyce, v posledních dnech potrápila nechtěně svoje fanoušky. V několika svých videích se začala chovat opravdu podivně. Byla roztržitá, občas se zdálo, že se třese, vypadala duchem nepřítomně. Když pak vyšlo video, u kterého se zdálo, že se ozývá „help me“ – tedy „pomozte mi“, vznikla mezi fanoušky naprostá panika.

 

Pod #SaveMarinaJoyce se snažili zjistit pravdu. Na základě analyzování videí tak přišly s naprosto divokými teoriemi. Například zbraň v jednom z jejích videí jasně dokazuje, že ji unesli ISIS. Rány z vedlejší mítnosti a prst, který ji ukazuje, kde má stát, je zase důkazem, že jí zneužívá její přítel.

 

Sama Marina několikrát vzkázala přes internet, že je v pořádku. Dokonce uspořádala i sraz s fanoušky (na který se ovšem lidé bojí jít ze strachu z ISIS). V jednom z videí se objevila i její matka, která se přiznala, že hlas, který zní ve videu, je ona. Neříká ovšem "help me" ale "stand like me" – čili "stůj jako já".

Jediné oficiální vyjádření je, že se Marina momentálně snaží vypořádat s vlastními osobními problémy, a proto se může zdát v posledních videích duchem nepřítomná a potřebuje při své tvorbě pomoc od rodiny. Internetem pak kolují zvěsti, že trpí schizofrenií. Ostatně to by vysvětlovalo její podivné chování. Sama Marina se k tomu ovšem nepřiznala.

Její dům každopádně navštívila i policie a skutečně se nezdá, že by měla problémy. Co si o celé situaci myslíte vy?

Tagy: problémy YouTube tajemství vloggerka

Zdroje:  Tubefilter