Blizzard se překonává. Tento krátký animák je trailerem na hru Overwatch a vypadá naprosto úchvatně!

Autor: Radek Smola

Už jsme si tak nějak zvykli, že předně Pixar stále vylepšuje svou animovanou tvorbu. Už nějakou tu dobu pozorujeme podobný cíl také u herních vývojářů. Valve se svými Team Fortress filmečky několikrát hodilo rukavici profesionálně zaměřeným filmovým studiím. Nyní to samé dělá Blizzard. Ten posouvá hranice snad s každou jejich hrou. Overwatch není výjimkou.

Blizzard se překonává. Tento krátký animák je trailerem na hru Overwatch a vypadá naprosto úchvatně!

Krátký animovaný film "Recall" je příběhem Winstona. Geneticky upravené gorily, která se stala významným inteligentním vědcem.Je to také jeden z hlavních charakterů, který je už nyní velmi oblíbený. Winston je na pochybách, když se rozhoduje zda ilegálně svolat skupinu agentů projektu Overwatch, který byl rozpuštěn po velkém boji. Nyní však zlo znovu povstává a Winston je prvním článkem záchrany celé planety Země.

Na to, že je Overwatch "pouze" hezká týmová střílečka, nikdo by nečekal tak pestrý příběh stojící za jednotlivými charaktery. Blizzard zřejmě nelhal, když tvrdil, jak dovede do hry přimíchat řadu emocí a událostí. Do vydání nás čeká podobných animáků ještě docela dost. Už aby to tady bylo!

Tagy: online animovaný film akční FPS blizzard

Zdroje:  Vlastní