6 nejlepších videí z Rockstar Editoru

Autor: Alžběta Trojanová

Rockstar Editor je tu už přes měsíc, a tak jsme si říkali, že snad konečně opadly ty první nesmělé krůčky, co se zabývaly pouze přehlídkou brutálního násilí, a přišlo na řadu něco opravdu vtipného a kreativního. Našli jsme tak pro vás šest těch nejlepších videí, co stojí zhlédnutí.

6 nejlepších videí z Rockstar Editoru

Rockstar Editor je fantastická věc – to bez pochyby, na druhou stranu vyžaduje také um a nějakou tu patřičnou kreativitu, aby výsledek stál za to. Naštěstí, když se sejde materiál z celého světa, vtipné věci se rozhodně najdou.

Portal Meets GTA 5

Nenechte se odradit názvem videa. Sice to vypadá jen jako řada scének s portal gunem, jenže zdání může klamat! Celé video je totiž pojaté jako doku-show, dokonce s vlastním profi dabingem. Výsledek je dokonalý!

 

Trevor's Perfume

Naprosto geniální reklama na speciální Trevorovu vůni je s každým záběrem vtipnější a vtipnější. Navíc má celé video jen něco málo přes minutu, takže vám ani nezabere moc času. Tuhle vůni chceme!

 

Lester's Dance

Tohle video je přesně jeden z těch typů, u kterých si nejdřív řeknete: "wtf", ale čím déle na to koukáte, tím je to vtipnější! Jen si nezapomeňte zapnout zvuk, bez něj je to nuda!

 

Health & Wellness

Někdy stačí jen 13 sekund na to, abyste vyprávěli hluboký příběh s filozofickým přesahem, který vás donutí zamyslet se nad svým vlastním osudem, osudem celého lidstva, ale i otázkou toho, proč tady jsme a jaký je náš smysl.

 

Things Will Be Different

Video začíná jako standardní začátek Grand Theft Auto IV, ale vydržte až do konce! Je tady totiž překvapivý příběhový twist! Skoro jako od M. Night Shyamalana!

 

Hi, I'm Trevor Philips. Welcome to Jackass.

Vzpomínáte na Jackass? Tenhle seriál z produkce MTV, kde partička blbečků dělala brutální vylomeniny vystřelila mezi hvězdy takové pochybné existence jako je Johnny Knoxville nebo Steve-O. Trevor by určitě do jejich party perfektně zapadnul.