5 her, které si musíte zahrát, pokud milujete Slither.io

Autor: Alžběta Trojanová

Líbí se vám Slither.io, ale chcete vyzkoušet něco nového? Tady máte seznam podobných her!

5 her, které si musíte zahrát, pokud milujete Slither.io

Slither.io je hra, která funguje na jednoduchém principu – po přihlášení se narodíte jako malý had. Musíte baštit barevné kuličky a pomocí nich postupně rostete. Problém je, že na stejném místě hrají i jiní hráči a jestliže narazíte do dalšího hada, umřete! A je jedno jak mrňavoučký ten had je. Díky tomu je tak Slither.io někdy pořádně o nervy. Hru si můžete zahrát jak na mobilu, tak i na PC. Co když byste ale chtěli vyzkoušet něco nového? Máme pro vás pár tipů.

Agar.io

snake

Úplně logicky musíme začít hrou Agar.io. Ta je totiž Slither.io hodně podobná. I tady musíte požírat barevné kuličky, abyste rostli. Navíc krom toho ale můžete požírat menší hráče a nebo se rozdělit na spoustu malých kuliček, abyste se vyhnuli jiným. Příjemný bonus je pak i možnost skinů.

Osmos

snake

Dalším podobným titulem je i Osmos. Ten funguje velmi podobně jako Agar – i tady musíte požírat menší bakterie. S tím rozdílem, že hrajete sami bez dalších spoluhráčů. Hru si můžete zahrát jak na PC, tak i na mobilech. Meditační účinky zaručeny.  

SuperSnake.io

snake

Vzpomínáte na starého dobrého Hada, co běhal na starých Nokiích? Tak to zkuste zkřížit se Slither.io a vznikne vám z toho SuperSnake. Nesmíte se dotýkat zdí a ani vlastního ocasu a sníst samozřejmě co nejvíc jídla, abyste co nejvíc vyrostli.

Warball.io

snake

Warball je v podstatě to samé, co Agar – jíte menší kuličky, zvětšujete se – ale pozor! Je tu twist! Tahle hra je totiž ve 3D! Pokud si tak chcete užít víc prostoru než jen placatých obrázků ve stylu Agaru.

Vanar.io

snake

Ano, i v tomhle případě je to stále ten stejný princip – likvidujte protihráče a díky tomu se budete zvětšovat. Vanar je ovšem tentokrát ve vesmíru a místo požírání tu po sobě střílí raketky. Díky tomu je ale zase hra podstatně rychlejší a chce to už trochu skillu.

Tagy: agario Slither.io tipy na hraní top5

Zdroje:  Archiv