Pět českých osobností ve Fallout 4 editoru

Autor: Alžběta Trojanová

Fallout 4 editor postav je příšerný. Jak to víme? Strávili jsme několik dní tím, že jsme se snažili vytvořit známé tváře z té naší české kotliny! Věřte nám, že naše nervy po téhle zkušenosti jsou zcela zocelené!

Pět českých osobností ve Fallout 4 editoru

Nedávno jsme tu měli článek, který ukazoval, jak některé šikovné ručičky v zahraničí dokázaly udělat slavné osobnosti v editoru postav z Fallout 4. Rozhodli jsme se pro to samé. I když… jistě chápete naše hrdinství, protože cokoliv dělat v editoru postav od Bethesdy je vlastně dost odvážné!

Jak se ukázalo, samozřejmě limitace tady byla maximální a řadu osobností jsme tak museli vzdát. Ať už protože chyběl správný účes, podobné oči nebo jednoduše neuděláte pořádně rozteklý obličej (ano, i o pana prezidenta jsme se pokoušeli).

Každopádně tohle je výsledek a nakonec jsme celkem spokojení. Třeba až budeme mít někdy masochistické choutky, znova se k tomu vrátíme a vymyslíme něco lepšího. Nejspíš ale budeme čekat na Mass Effect: Andromeda, protože ruku na srdce… ZLATÝ BIOWARE a jeho editory!

Marek Vašut

Face Fallout

deformovaný Libor Bouček (a nebo jeho postižený bratr)

Face Fallout

trochu víc proplešlý Jan Kraus

Face Fallout

Daniel Landa

Face Fallout

Martin Rota

Face Fallout

Tagy: editor Martin Rota fallout 4 slavné osobnosti marek vašut

Zdroje:  Archiv,fallout 4 editor