Parodoval sexy streamerku, Twitchi se to nelíbilo

Autor: Alžběta Trojanová

Bývalý profesionální hráč Joshua "steel" Nissan parodoval na streamu LegendaryLeu – to se ale nelíbilo zaměstnancům Twitche.

Parodoval sexy streamerku, Twitchi se to nelíbilo

Pokud sledujete scénu na Twitchi, asi víte, že někteří jsou ochotní za pár dolarů udělat šílené věci. Častokrát tak najdete streamerky (ale i streamery), kteří využívají svých fyzických předností. Za nového subscribera nebo donate jsou ochotni se osahávat, dělat dřepy s vystrčeným zadkem a další podobné exhibice. Jednou z takových slavných streamerek na koukání je i LegendaryLea. Nakonec považte sami:

 

 

Joshua "steel" Nissan (který měl začátkem roku trable s Valve kvůli falšovaným výsledkům zápasů) si během svého nedělního streamu na LegendaryLeu zahrál. Měl na sobě upnuté body a legíny. Tu a tam pak dělal dřepy, byl celý vděčný a sluníčkový…  a vlastně Leu celkem dobře vystihnul.

 

Trochu podivný moment ovšem nastal, když se v chatu objevil Hassan (zaměstnanec Twitche), který poprosil steela, aby neukazoval oddshoty  LegendaryLey, kde se svléká a aby se choval slušně. Vzhledem k tomu, že steel nebyl nijak obscénní a ani zlý – legrace byla celkem v normě – byla to od Twitche poněkud podivná reakce.