Nejlepší nahaté mody do her!

Autor: Alžběta Trojanová

Nahaté mody jsou v na moddařské scéně takovým evergreenem. Například mod s odhalenými prsy do Dead or Alive 5: Last Round vznikl jen pár dní po vydání hry. Rozhodli jsme se, že vám tak uděláme malý seznam těch nejlepších.

Nejlepší nahaté mody do her!

Dead or Alive 5: Last Round

DoA_Topless Důležité je mít fixované kotníky a zápěstí. Ostatní je zbytečný nadstandard

Není to tak dávno, co jsme tu měli článek o tom, kterak tvůrci Dead or Alive rozhodně nehodlají zmenšovat poprsí hlavních hrdinek - což fanoušci jistě ocenili. A s tímhle modem to ocení možná ještě víc. Nakonec – pohyby prsou v téhle sérii jsme zařadili mezi 13 těch nejpodivnějších. Bez podprsenky to ale bude možná lepší.

Batman: Arkham City

bac_catwoman_nude "Mám ráda, když moje prsa mohou volně dýchat!"

Zajímá vás, co má Catwoman pod tím svým svrškem v Batman Arkham City? Můžete to ocenit s tímhle modem, který svléká jaksi jenom ty důležité partie. A pokud byste raději Catwoman celou nahatou, zamiřte sem!

Borderlands 2

borderlands2-maya_naked "Má prsa jsou zcela přírodní!"

Chcete vidět, jak vypadají správná cartoonová prsa? A nebo si prostě jen čistě ze studijních materiálů potřebujete důkladně prohlédnout tetování Mayi z Bordelands 2? Pak by vás určitě mohl zajímat tenhle mod. Jenom škoda, že je to pouze skin a ne kompletní úprava modelu. Přeci jen, tyhle prsa vypadají trochu přimáčknutě.

The Elder Scrolls V: Skyrim

Skyrim nude female "To si jdu takhle po lese... a najednou nemám oblečení!"

Samozřejmě že ani ve Skyrim nechybí řada nahatých modů. Na stránkách nexusmods.com najdete solidní množství více či méně dobrých. My ale fandíme nahotinkám od dimon99. Ten totiž vytvořil celé nové modely postav, dokonce s možností zvolit velikost prsou od A po C. Šel dokonce i do takových bizarních detailů, jako je třeba úprava dámského oholení.

Skyrim nude male Všimli jste si, jak moc musí být naše cenzura velká?!

A pokud byste raději ocenili nahaté mužské, můžete se vyřádit s tímhle modem. Ten navíc nabízí dokonce i ztopořenou verzi. Ehm.

Fallout: New Vegas

Fallout nude

Podobně jako Skyrim, i Fallout je tradičně v hledáčku moddařů, a to už od třetího dílu. Pokud chcete ale nějaká ta post-apokalyptická prsa, doporučujeme hlavně skiny od BlackBlossoms.

Mass Effect

mass-effect-stripper

I Mass Effect má svoje nahaté mody. Některé jsou samozřejmě čistě jen o tom ukázat kousek té mimozemské kůže, jiné ale celkem pěkně přidávají na celkové realističnosti hry. Můžete si tak například stáhnout mod, kde se striptérky v Citadele skutečně budou svlékat.

Mass Effect Shower Stejně tak najdete i mod, kdy se Shepardka při své romanci ve sprše nebude jak nějaký stydlivý účastník reality show koupat ve spodním prádle.  

Tagy: prsa žebříček mody nude NSFW

Zdroje:  Archiv