Fanoušci zuří: nejsou spokojeni s trailerem na remake Ghost Busters. A tak si udělali vlastní.

Autor: Radek Smola

Střihači ze SONY po dnešku už moc dobře vědí, jak náročné je se zavděčit. Zvládnout v jeden den vydat špatný trailer, mazat negativní komentáře z diskuzí a dostat větší počet palců dolů u videa. To je rekord! S novým filmem Ghostbusters to tedy vypadá bledě. Po shlédnutí traileru pochopíte proč.

Fanoušci zuří: nejsou spokojeni s trailerem na remake Ghost Busters. A tak si udělali vlastní.

Nový film GhostBusters (Krotitelky duchů) je takovým restartem pro sérii. Scénáristi si řekli, že zřejmě původním filmům chyběl jaksi ženský element. Casting vyhrála: Kristen Wiig, Leslie Jones, Melissa McCarthy a Kate McKinnon. Nutno říct, že jejich výkon je nevyvratelně výborný. To samé se ale bohužel nedá říci o scénáři, který je z nového filmu cítit. Bohužel pouštět se do vod žraloků bránící původní filmy je s mizerným trailerem doslova peklo.

GHOST_BUSTER

Vysloužit si od budoucích diváků takový rozpor mezi lajky a dislajky je rozhodně pro akcionáře špatné znamení. A ani komentáře na tom nejsou lépe. SONY dokonce regulérně kritiku maže. Tím porušilo základní PR pravidla pro bezpečnou diskuzi na internetu a pravděpodobně tento film u negativně rozhodnutých diváků nezachrání.

Podívejte se na původní video:

A nyní na fanouškovský sestřih, který vlastně funguje lépe, než od samotných profesionálů střihové tvorby.

Vznikla dokonce verze s původní hudbou od živoucí legendy Raye Parkera Ml. A kdyby jste toho stále neměli dost, tak tady se k traileru vyjadřuje youtuber Angry Joe. Stojí to za to!

Co si myslíte vy? Budou nové Krotitelky duchů propadák?