Byl oznámen herec, který bude hrát Hana Sola v novém sequelu Star Wars

Autor: Zuzana Cinková

Pokud to nevíte, tak aktuálně v Londýně probíhá největší festival pro fanoušky Star Wars universa - Star Wars Celebration 2016. Scházejí se na něm nejen zapálení geekové a nerdi, ale i herci a produkce aktuálních i starých Star Wars filmů. A celé oslavy provází důležitá oznámení. 

Byl oznámen herec, který bude hrát Hana Sola v novém sequelu Star Wars

Na Twitteru Erica Goldmana, redaktora z IGN se objevila zpráva, že byl oznámen herec, který má ztvárnit Hana Sola v novém filmu režisérů Phila Lorda a Christophere Millera, jenž má pojednávat o životě slavného pašeráka a lamače dívčích srdcích Hana Sola.

han solo

Je jím Alden Caleb Ehrenreich, který porazil všech 3000 zájemců o tuto roli. Alden je Američan s židovskými kořeny narozený 22. listopadu 1989 a poprvé prorazil v nezávislém filmu Tetro (2009). V roce 2013 se objevil ve filmu Woodyho Allena Jasmíniny slzy a mohli jste jej vidět i ve snímku Nádherné bytosti.

New han solo

Film Han Solo by se měl odehrávat ještě před dějem epizody IV Nová naděje a natáčení bude zahájeno buď koncem ledna nebo začátkem února roku 2017. Co vy si myslíte o nové tváři Hana Sola? Jestli můžeme mluvit jen za sebe, tak my z něj moc nadšeni nejsme, ale necháme se překvapit. Třeba to bude kvalitní nástupce Harrisona Forda, dejme mu šanci!

New han solo

New han solo

Tagy: herec star wars han solo nová naděje star wars celebration

Zdroje:  https://twitter.com/TheEricGoldman