Aplikace ke Hře o trůny vás provede knižním světem bez spoilerů

Autor: Alžběta Trojanová

V dnešní době seženete aplikace na všechno, tak proč si nepořídit i tu, která vás provede knižním světem série Písně ohně a ledu.

Aplikace ke Hře o trůny vás provede knižním světem bez spoilerů

Sledujete seriál Hra o trůny, ale ztrácíte se v tom, kdo je kdo a kde se co odehrává? Pak by se vám mohla hodit oficiální aplikace A Game of Thrones: Get into the Books. Ta má interaktivní mapu, ale i bohatou databázi. Dozvíte se nejenom informace o postavách, ale můžete se tu také dočíst některé pasáže přímo z knih - a zjistit například, jaké rozdíly jsou mezi originálem a seriálem.

 

Hlavní výhoda celé aplikace je ovšem především ve funkci, kdy si zadáte, kterou sérii jste viděli naposled, popřípadě kterou knihu jste četli - a podle toho jsou vám informace filtrované. Když si tak chcete zjistit něco o jednotlivých postavách, nemusíte se bát, že by vám aplikace něco vyspoilerovala.

Jste natěšení? My taky! Máme ale pro vás hned dvě špatné zprávy. Tou první je, že aplikace je jen pro iOs. Co je ale horší - zároveň ji seženete pouze na trzích, kde sérii Písní ohně a ledu prodává nakladatelství HarperCollins - tedy například ve Velké Británii. Pokud tak chcete přeci jen průvodce Hrami o trůny získat, doporučujeme změnit region pro iTunes.